Rregullorja e Forumit

Go down

Rregullorja e Forumit

Post  Admin on Fri May 27, 2011 12:56 pm

Miresevini ne forumin Ninja Saga Albanian!
Ketu do te mund te diskutoni cdo gje rreth Ninja Saga,mund te postoni cdo gje me vlere rreth Ninja Saga dhe te diskutoni per Updatet e reja te lojes![/color]
Ju duhet te ndiqni rregullat e meposhtme:


1.Nuk lejohet ofendimi ndaj nje anetari te ketij forumit.
2.Nuk lejohen me shume se nje adres nga nje IP.
3.Nuk lejohet perdorimi i fjalorit banal.

Admin
Admin

Posts : 3
Join date : 2011-05-27

View user profile http://ninjasaga.your-talk.com

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum